Scroll Top
Warsztaty ERP
Jakich warsztatów poszukujesz?
Dla siebie, czy dla Twojej organizacji? Szukasz sposobu
na osiągnięcie lepszych wyników, czy rozwiązania problemu?
Zobacz w jakich obszarach możemy Ci pomóc i skontaktuj się z nami.
Planowanie produkcji
Warsztaty z zakresu planowania i harmonogramowania produkcji. Opracowaliśmy program warsztatów, podczas których pokazujemy w praktyce, jak przyspieszyć i usprawnić planowanie produkcji przy użyciu systemu APS.
Konfigurator produktu
Na warsztatach prezentujemy, jak łatwo stworzyć produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb, oszacować koszt jego wytworzenia oraz przygotować ofertę pod indywidualne zamówienie w systemie ERP.
Zarządzanie produkcją
Warsztaty zarządzanie produkcją w dobie cyfrowej transformacji umożliwiają uzyskanie odpowiedzi na pytanie: Czy Twoja firma jest gotowa na Przemysł 4.0? To kompendium dobrych praktyk Przemysłu 4.0.
Integracja CAD i ERP
Warsztat ukierunkowany na podnoszenie efektywności procesów wspomagania produkcji poprzez integrowanie systemów informatycznych z obszaru CAD i ERP. Odkryjesz, jak zautomatyzować proces wymiany danych.
Controlling produkcji
Warsztat dotyczy zagadnień controllingu w przedsiębiorstwach produkcyjnych przy wykorzystaniu systemu ERP. Zajęcia obejmują zagadnienia z zakresu technik controllingu, w tym rachunku kosztów i budżetowania.
Wdrożenie ERP
Warsztat omawiający zagadnienie skutecznego wdrożenia systemu ERP. Na zajęciach omawiamy sprawdzoną metodykę wdrożenia systemu ERP, przestrzegamy przed błędami i ujawniamy tajniki sukcesu realizacji projektu.
Przeczytaj również
więcej?

Na sukces każdej firmy składają się przede wszystkim ludzie!
proALPHA to zespół profesjonalistów, specjalizujący się
w kompleksowej obsłudze działań
z zakresu zarządzania produkcją.