Webinarium: Na kiedy zamówienie może być gotowe?

W jakim narzędziu tworzycie plan produkcji dla Waszego zakładu?

WPROWADZENIE

Szefowie produkcji i planiści to reżyserzy i scenarzyści przedstawienia jakim jest przygotowanie i realizacja produkcji. Podobnie jak na planie filmowym, profesjonaliści z zakresu produkcji potrzebują specjalistycznych narzędzi, które wspierać ich będą w zaplanowaniu i wykonywaniu zadań. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy webinarium prezentujące nowoczesne podejście do zarządzania produkcją w oparciu o oprogramowanie ERP.

Weź udział w bezpłatnych wydarzeniu i poznaj tajniki systemów ERP, które przygotowano z myślą o czwartej rewolucji przemysłowej (Industry 4.0). W czasie spotkania opowiemy o zasobach produkcyjnych i ich wpływie na planowanie produkcji, poruszymy tematy procesów technologicznych stanowiących kluczowy element planowania produkcji, zaprezentujemy metody rejestracji zleceń produkcji i zamówień z uwzględnieniem CTP (Capable to Promise). Zobacz nasze podejście do różnych wariantów symulowania procesu produkcyjnego, oraz jego wizualizację w postaci wykresu Gantta i analizy obciążeń.

POKAŻEMY CI

99

Modułową budowę i skalowalność nowoczesnego systemu ERP, dzięki której może rosnąć wraz z firmą i jej potrzebami.

99

Jakie jest podejście do tematów planowania i realizacji produkcji w odniesieniu do wyzwań Industry 4.0 i najczęstszych problemów występujących w polskich firmach produkcyjnych?

99

Jaka jest rola zasobów produkcyjnych w kontekście planowania produkcji?

99

Czym jest zapytanie CPT (Capable to promise) i jak wpływa ono na ustalanie realistycznych terminów dostaw?

99

Przykładowy proces produkcyjny od zarejestrowania zlecenia, przez symulację produkcji, po zaharmonogramowanie na wykresie Gantta i analizę obciążeń

… i wiele więcej!

TO WYDARZENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO – OBEJRZYJ NAGRANIE!

Partnerstwo medialne:

ERP dla produkcji - webinarium
STALEO_logo kompakt_pl
zrobotyzowany_logo_pion

Newsletter

Raz w miesięcu wysyłamy Newsletter. Informujemy w nim o najnowszych wpisach, organizowanych webinariach i szkoleniach. Jeśli chcesz być na bieżąco, podaj nam swój adres email. W dowolnym momencie możesz anulować subskrybcję.

MASZ PYTANIA?

+48 68 50 66 500

Przeczytaj również