Webinarium: Planowanie i rozliczanie produkcji zabudowy pojazdu „pod projekt”

Jak planować i rozliczać produkcję oraz obsługę serwisową zabudowy pojazdów?

WPROWADZENIE

W serii webinariów dotyczących produkcji w firmach wykonujących zabudowy dla pojazdów specjalistycznych poruszyliśmy już tematykę zarządzania zleceniami (nagranie z pierwszego webinarium dostępne jest tutaj: Jak sprawnie zarzadzać zamówieniami „pod projekt” dla zabudowy pojazdów?), a następnie projektami i dokumentacją projektową (agenda webinarium dostępna tutaj: Jak opracować dokumentacje techniczną i przygotować produkcję zabudowy pojazdu?). Następnym krokiem jest planowanie produkcji w oparciu o zebrane wcześniej dane.

Spotkaj się z nami, aby zobaczyć nasz sposób na techniczne przygotowanie produkcji. Sprawdź w jaki sposób wdrożenie konfiguratora produktu pomoże Ci usprawnić proces planowania produkcji, a Zapytanie o termin CTP (Capable to promise) umożliwi ustalenie realistycznych terminów dostaw Twoich produktów. Poznasz różnicę między zwykłym planowaniem produkcji opartym o założenie nieskończonych mocy przerobowych, a APS (ang. Zaawansowane planowanie produkcji), w którym definiowane są realne moce przerobowe. Przekonasz się jakie korzyści i usprawnienia wynikają z zastosowania naszej metody rejestracji wykonania produkcji za pomocą paneli dotykowych, oraz jaki jest nasz patent na kompleksową obsługę serwisowa wyrobów gotowych.

POKAŻEMY CI

99

Do czego służy konfigurator produktów i jakie są korzyści z jego wdrożenia?

99

Czym jest funkcja CTP i jak wpływa na pracę działu sprzedażowego?

99

Jak działa zaawansowane planowanie produkcji i czym różni się od klasycznego?

99

Dlaczego kioski z panelami dotykowymi przyśpieszą proces produkcyjny?

99

Jak poprawić jakość obsługi serwisowej Twoich wyrobów?

… i wiele więcej!

TO WYDARZENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO – OBEJRZYJ NAGRANIE!

Partnerstwo medialne:

ERP dla produkcji - webinarium
STALEO_logo kompakt_pl
zrobotyzowany_logo_pion

Newsletter

Raz w miesięcu wysyłamy Newsletter. Informujemy w nim o najnowszych wpisach, organizowanych webinariach i szkoleniach. Jeśli chcesz być na bieżąco, podaj nam swój adres email. W dowolnym momencie możesz anulować subskrybcję.

MASZ PYTANIA?

+48 68 50 66 500

Przeczytaj również