Scroll Top

Video: Jak usprawnić zarządzanie dokumentacją i informacją w procesie projektowania wyrobów?

Dotarcie do właściwego dokumentu technicznego wyrobu trwa zbyt długo?

WPROWADZENIE

Wybór optymalnego rozwiązania pozwalającego na szybkie wprowadzenie produktu cieszącego się popytem na rynku: przed takim wyzwaniem stoi wiele firm produkcyjnych. Pierwszy krok do realizacji powyższego założenia zwykle dokonuje się  w dziale konstrukcyjnym. Dlatego tak ważne jest dbanie o płynną wymianę danych, informacji i dokumentów pomiędzy nim, a innymi działami przedsiębiorstwa.

Na webinarium przedstawimy funkcje i moduły systemu proALPHA ERP, które ułatwiają i automatyzują codzienne czynności wykonywane przez działy projektowania i konstrukcji. Omówimy praktyczne zastosowanie zintegrowanego systemu projektowania wyrobów w zakresie nadzoru nad przepływem zadań i zarządzaniem dokumentacją projektową oraz wykonawczą. Wyjaśnimy również, w jaki sposób system ERP usprawnia obsługę zmian technicznych, technologicznych i inżynierskich w dokumentacji technicznej wyrobu.

Zarejestruj się na webinarium i sprawdź jakie usprawnienia możesz wdrożyć w swoim procesie konstruowania i projektowania nowych wyrobów do produkcji.

POKAŻEMY CI

99

Jak wykorzystać nowoczesny system ERP do automatyzacji i uproszczenia codziennych czynności wykonywanych przez dział konstrukcji?

99

Jak przechowywać dokumentację projektową i wszystkie powiązane pliki w jednym, spójnym repozytorium i w podejściu projektowym.

99

Jak efektywna i intuicyjna jest integracja pomiędzy systemem ERP proALPHA a systemami CAD?

99

W jaki sposób wersjonować dokumentację techniczną wyrobu i zarządzać zmianą techniczną, technologiczną i inżynierską?

99

Jak zagwarantować płynność przepływu informacji wpływającą na harmonijne współistnienie działów i zespołu projektowego?

99

Jak obniżyć koszty utrzymania aplikacji informatycznych, dzięki eliminacji systemu PDM i konieczności opracowywania odpowiedniego interfejsu?

… i wiele więcej!

TO WYDARZENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO – OBEJRZYJ NAGRANIE!

Partnerstwo medialne:

ERP dla produkcji - webinarium
STALEO_logo kompakt_pl
zrobotyzowany_logo_pion
AOL_logo

Newsletter

Raz w miesięcu wysyłamy Newsletter. Informujemy w nim o najnowszych wpisach, organizowanych webinariach i szkoleniach. Jeśli chcesz być na bieżąco, podaj nam swój adres email. W dowolnym momencie możesz anulować subskrybcję.

MASZ PYTANIA?

+48 68 50 66 500

Przeczytaj również