Scroll Top

Webinarium: System ERP dla producentów systemów wentylacji i klimatyzacji

JAK ZAUTOMATYZOWAĆ PROCESY PRODUKCJI W BRANŻY HVAC?

WPROWADZENIE

Z każdym rokiem wyraźnie wzrasta poziom konkurencyjności w branży HVAC w Polsce. Przedsiębiorstwa poszukują więc nowych sposobów na uzyskanie przewagi nad konkurencją, aby odkroić dla siebie jak największy kawałek tortu. Jedną z metod na zwiększenie zyskowności firmy i usprawnień w zakresie obsługi klientów jest wdrożenie nowoczesnego systemu informatycznego, którego głównym zadaniem będzie wytworzenie nowej jakości usług, która zwiększy efektywność firmy i zadowolenie jej kontrahentów. proALPHA Polska zapraszamy na webinarium dotyczące nowoczesnych narzędzi IT dla przedsiębiorstw z branży producentów systemów wentylacji i klimatyzacji.

Podczas merytorycznej prezentacji zapoznasz się z filozofią i działaniem kompleksowego systemu informatycznego dedykowanego dla produkcji. Począwszy od nowoczesnej architektury, która umożliwia skrojenie systemu dokładnie na miarę Twoich potrzeb, przez intuicyjny kreator procesów Workflow. Dołącz do spotkania i zobacz jakie korzyści płyną z wdrożenia funkcjonalności wspierającej zarządzanie produkcją w podejściu projektowym. Sprawdź z jaką łatwością tworzymy precyzyjne i realistyczne kalkulacje oraz jak szybko powiązać elementy zlecenia z rysunkami i środowiskiem CAD. W czasie spotkania zobaczysz kompletny proces produkcyjny od momentu złożenia zapytania, przez założenie projektu i stworzenie zlecenia produkcyjnego, aż po analizę produkcji i serwis wyrobów.

POKAŻEMY CI

99

Jak zautomatyzować powtarzalne procesy?

99

Jak projektować ścieżki Workflow w systemie ERP?

99

Jak zarządzać projektem w całym cyklu życia zamówienia – od zapytania ofertowego po serwis?

99

Jak sprawnie zarządzać dokumentacją firmową?

99

Jak powiązać elementy projektu z narzędziami i dokumentacją CAD?

99

Jakie metody planowania produkcji z użyciem modułu APS możesz wykorzystać?

99

Jak poprawnie bilansować zapotrzebowanie materiałowe w firmie?

99

W jaki sprawnie obsłużyć proces zgłoszeń i realizacji zleceń serwisowych?

… i wiele więcej!

TO WYDARZENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO – MOŻESZ OTRZYMAĆ NAGRANIE!!

AGENDA

ZZ

Wprowadzenie i przedstawienie modułowej architektury systemu ERP.

ZZ

Obsługa i archiwizacja dokumentów w module DMS.

ZZ

Zarządzanie projektowe – definiowanie schematów projektowych, tworzenie kalkulacji oraz omówienie powiązań projektów z innymi modułami systemu.

ZZ
ZZ

Planowanie i realizacja produkcji w oparciu o prawdziwe przykłady – omówienie modułu APS, bilansowanie zapotrzebowania materiałowego i przebieg produkcji w oparciu o zlecenie.

ZZ

Symulacje „what-if” dla planu produkcji w praktyce.

ZZ

Serwis z systemem proALPHA ERP – rejestracja i realizacja przykładowego zlecenia serwisowego.

CHCESZ OTRZYMAĆ NAGRANIE?

ll
WYPEŁNIJ FORMULARZ
ODBIERZ EMAIL
ww
PRZEŚLIJ NAM OPINIĘ

FORMULARZ

""
""
""
""

DLA KOGO?

Webinarium przeznaczone jest dla wszystkich reprezentantów branży HVAC, którzy na co dzień podejmują się trudnego zadania prefabrykacji elementów instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, filtrujących i odpylających. Głównymi adresatami spotkania są menadżerowie oraz kierownicy odpowiedzialni za produkcję, sprzedaż lub logistykę w firmie.

W czasie webinarium zaprezentujemy naszą filozofię pracy nowoczesnej firmy z Państwa branży. Omówimy rozwiązania, które pozwalają na znaczne zwiększenie efektywności produkcji, minimalizację kosztów, oraz poprawienie jakości obsługi klienta zarówno na etapie pozyskania jak i utrzymania.

Udział w webinarium jest całkowicie darmowy, lecz ilość miejsc jest ograniczona. Firma zastrzega sobie możliwość odmowy udziału w spotkaniu, jeżeli pula wolnych miejsc zostanie wyczerpana. Dlatego gorąco zachęcamy do szybkiej rejestracji.

Partnerstwo medialne:

ERP dla produkcji - webinarium
STALEO_logo kompakt_pl
zrobotyzowany_logo_pion
AOL_logo

Newsletter

Raz w miesięcu wysyłamy Newsletter. Informujemy w nim o najnowszych wpisach, organizowanych webinariach i szkoleniach. Jeśli chcesz być na bieżąco, podaj nam swój adres email. W dowolnym momencie możesz anulować subskrybcję.

MASZ PYTANIA?

+48 68 50 66 500

Przeczytaj również