Scroll Top

Webinarium: System ERP dla zabudowy pojazdów

Jak sprawnie zarządzać zamówieniami "pod projekt" dla zabudowy pojazdów?

WPROWADZENIE

Przedsiębiorstwa działające w branży wytwarzającej zabudowy pojazdów i samochodów specjalnych stoją przed trudnym zadaniem dostosowywania swoich produktów do ciągle zmieniających się oczekiwań klientów. Jednym z najważniejszych wyzwań staje się zagadnienie skrócenie czasu potrzebnego na obsługę procesu od pojawienia się nowej koncepcji do przejścia w fazę jej realizacji.

Dodatkowo funkcjonowanie pod stałą presją konkurencji, jak również w sytuacji ograniczonego dostępu do zasobów ludzkich jak  i materialnych, wymusza na organizacji dążenie do optymalnego zarządzania cyklem życia swoich produktów. Zagadnienie to dotyka trzech obszarów działalności firm z branży inżynieryjnej tj. projektowania, wytwarzania i serwisowania przekazanych klientowi do użytkowania produktów. Na webinarium przedstawimy jak sprostać tym wyzwaniom i usprawnić procesy w przedsiębiorstwach zajmujących się zabudową pojazdów i samochodów specjalnych.

POKAŻEMY CI

99

Jak usprawnić procesy sprzedaży i projektowania produktów wielowarinatowych “na zamówienie” klienta?

99

Jak automatycznie obiekty z systemów CAD mogą zasilać struktury materiałowe BOM ?

99

Jak zarządzać projektem w całym cyklu życia produktu – od zapytania ofertowego po serwis?

99

Jak kontrolować koszty i przychody na każdym etapie realizacji zamówienia od fazy sprzedaży po serwis produktu?

99

Jak rejestrować koszty zużycia części zamiennych oraz szacować pracochłonność usług serwisowych i planowanych przeglądów?

… i wiele więcej!

NAGRANIE Z WEBINARIUM DOSTĘPNE JEST TUTAJ:

Newsletter

Raz w miesięcu wysyłamy Newsletter. Informujemy w nim o najnowszych wpisach, organizowanych webinariach i szkoleniach. Jeśli chcesz być na bieżąco, podaj nam swój adres email. W dowolnym momencie możesz anulować subskrybcję.

MASZ PYTANIA?

+48 68 50 66 500

Przeczytaj również