Scroll Top

Webinarium: System ERP dla produkcji silosów i zbiorników

Od pomysłu, przez projekt, produkcję, po serwis - czyli jak usprawnić obsługę zamówień na silosy i zbiorniki?

WPROWADZENIE

System ERP to potężne narzędzie, które wspiera wszystkie procesy biznesowe zachodzące w przedsiębiorstwie produkującym zbiorniki, silosy lub cysterny. Za pomocą oprogramowania ERP z łatwością możesz prognozować popyt, monitorować zamówienia, kontrolować zapasy czy skracać terminy dostaw. Zyskujesz również pełną kontrolę nad realizacją zamówień, poziomem obsługi transportu oraz serwisu.

Dowiedz się, jak efektywnie zarządzać projektami, usprawnić planowanie produkcji oraz zoptymalizować procesy zakupowe. Dzięki webinarium poznasz możliwości modułów systemu ERP i dowiesz się, jak wykorzystać je w praktyce, aby przyniosły największe korzyści produkcyjne. Funkcje zostaną zaprezentowane „na żywym” systemie, który umożliwia zarządzanie całym cyklem życia projektu w ramach jednego, zintegrowanego rozwiązania.

POKAŻEMY CI

99

Jak usprawnić proces projektowania produktów “pod ofertę handlową”?

99

Jak planować zapotrzebowanie materiałowe z uwzględnieniem surowców z długim okresem uzyskania?

99

Jakie zalety dla konstruktorów ma integracja CAD z systemem ERP?

99

Jak monitorować koszty i przychody na każdym etapie realizacji zamówienia od fazy konstrukcyjnej po uruchomienie produktu dla klienta?

99

Jak ewidencjonować koszty zużycia części zamiennych oraz szacować pracochłonność usług naprawczych?

… i wiele więcej!

Nagranie z webinarium dostępne jest tutaj:

Newsletter

Raz w miesięcu wysyłamy Newsletter. Informujemy w nim o najnowszych wpisach, organizowanych webinariach i szkoleniach. Jeśli chcesz być na bieżąco, podaj nam swój adres email. W dowolnym momencie możesz anulować subskrybcję.

MASZ PYTANIA?

+48 68 50 66 500

Przeczytaj również