Scroll Top

Uwalniamy potencjał ukryty w Gazelach Biznesu

Jak przygotować przedsiębiorstwo do cyfrowej transformacji?

WPROWADZENIE

Konwencjonalne metody i pomysły zaczynają być niewystarczające, aby zapewnić firmom w Polsce przewagę nad konkurencją. proALPHA od lat stoi na czele cyfrowej rewolucji w zarządzaniu przedsiębiorstwem i dzieli się swoim bogatym doświadczeniem z firmami, które są zdeterminowane, aby być numerem jeden w swojej branży.

Wiemy jednak, że każda firma wymaga indywidualnego podejścia, a żadne rozwiązanie nie jest uniwersalne. Dlatego proponujemy skrojone na miarę warsztaty, których tematyka i agenda zależne są od przeprowadzonej wcześniej diagnozy kondycji technologicznej przedsiębiorstwa.

CEL WARSZTATÓW

Celem warsztatów jest przygotowanie firm do operowania w realiach cyfrowej rewolucji, gdzie przewaga nad konkurencją jest coraz cięższa do uzyskania metodami konwencjonalnymi. Indywidualna diagnoza potrzeb i problemów firmy sprawia, że rozwiązania prezentowane w czasie warsztatów z pewnością zwiększą wydajność kluczowych procesów biznesowych.

DLACZEGO WARTO?

99

Propozycja skierowana wyłącznie dla laureatów rankingu Gazele Biznesu.

99

Otrzymasz diagnozę bieżącego poziomu dojrzałości technologicznej Twojej firmy.

99

Wspólnie ze specjalistami proALPHA wypracujesz strategię cyfrowej transformacji rozwoju firmy.

99

Poznasz najnowsze trendy i tajniki ewolucji cyfrowej.

99

Wzmocnisz wzajemne relacje pracowników i menadżerów w przedsiębiorstwie.

99

Spotkasz profesjonalistów proALPHA, którzy wsparli w rozwoju setki firm na całym świecie.

… i wiele więcej!

DLA KOGO?

WYŁĄCZNIE DLA LAUREATÓW RANKINGU GAZELE BIZNESU!

Warsztaty przeznaczone są dla kadry zarządzającej i liderów działów odpowiedzialnych za kształtowanie i realizację procesów biznesowych w firmie. Indywidualnie przygotowywane agenda i cele warsztatów sprawia, że są one kierowane do praktycznie każdej organizacji, która posiada wysokie ambicje i chęć poznania nowych rozwiązań przekładających się na zdecydowany wzrost dynamiki ich rozwoju.

CZTERY KROKI DO ORGANIZACJI WARSZTATÓW

b
KROK 1 - REJESTRACJA
Uzupełnij dane w formularzu obok i umów się na bezpłatną diagnozę kondycji technologicznej Twojej firmy
KROK 2 - DIAGNOZA
Diagnoza kondycji technologicznej firmy zostanie przeprowadzona przez profesjonalistów proALPHA we współpracy z kadrą zarządzającą twojego przedsiębiorstwa.
KROK 3 - PROGRAM WARSZTATÓW
W oparciu o wyniki diagnozy, przygotowana zostanie oferta spersonalizowanych warsztatów odpowiadających indywidualnym potrzebom Twojej organizacji
KROK 4 - INDYWIDUALNE WARSZTATY
W czasie trwania warsztatów, konsultanci proALPHA podzielą się swoim doświadczeniem branżowym i wiedzą na temat cyfrowej rewolucji w zarządzaniu przedsiębiorstwem, która jest kluczem do sukcesu w XXI wieku.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Warsztaty organizowane są wyłącznie w formie zamkniętej. Organizator zastrzega możliwość przeprowadzenia warsztatów wyłącznie z przedsiębiorstwami, które na etapie DIAGNOZY udzielą informacji umożliwiających wypracowanie ostatecznego kształtu programu warsztatów. Organizator pokrywa koszty związane z realizacją warsztatów.

GAZELO BIZNESU!
zgłoś się do diagnozy poziomu dojrzałości technologicznej

Przeczytaj również