Uwalniamy potencjał ukryty w Gazelach Biznesu

Jak przygotować przedsiębiorstwo do cyfrowej transformacji?

WPROWADZENIE

Konwencjonalne metody i pomysły zaczynają być niewystarczające, aby zapewnić firmom w Polsce przewagę nad konkurencją. proALPHA od lat stoi na czele cyfrowej rewolucji w zarządzaniu przedsiębiorstwem i dzieli się swoim bogatym doświadczeniem z firmami, które są zdeterminowane, aby być numerem jeden w swojej branży.

Wiemy jednak, że każda firma wymaga indywidualnego podejścia, a żadne rozwiązanie nie jest uniwersalne. Dlatego proponujemy skrojone na miarę warsztaty, których tematyka i agenda zależne są od przeprowadzonej wcześniej diagnozy kondycji technologicznej przedsiębiorstwa.

CEL WARSZTATÓW

Celem warsztatów jest przygotowanie firm do operowania w realiach cyfrowej rewolucji, gdzie przewaga nad konkurencją jest coraz cięższa do uzyskania metodami konwencjonalnymi. Indywidualna diagnoza potrzeb i problemów firmy sprawia, że rozwiązania prezentowane w czasie warsztatów z pewnością zwiększą wydajność kluczowych procesów biznesowych.

DLACZEGO WARTO?

9 9

Propozycja skierowana wyłącznie dla laureatów rankingu Gazele Biznesu.

9 9

Otrzymasz diagnozę bieżącego poziomu dojrzałości technologicznej Twojej firmy.

9 9

Wspólnie ze specjalistami proALPHA wypracujesz strategię cyfrowej transformacji rozwoju firmy.

9 9

Poznasz najnowsze trendy i tajniki ewolucji cyfrowej.

9 9

Wzmocnisz wzajemne relacje pracowników i menadżerów w przedsiębiorstwie.

9 9

Spotkasz profesjonalistów proALPHA, którzy wsparli w rozwoju setki firm na całym świecie.

… i wiele więcej!

DLA KOGO?

WYŁĄCZNIE DLA LAUREATÓW RANKINGU GAZELE BIZNESU!

Warsztaty przeznaczone są dla kadry zarządzającej i liderów działów odpowiedzialnych za kształtowanie i realizację procesów biznesowych w firmie. Indywidualnie przygotowywane agenda i cele warsztatów sprawia, że są one kierowane do praktycznie każdej organizacji, która posiada wysokie ambicje i chęć poznania nowych rozwiązań przekładających się na zdecydowany wzrost dynamiki ich rozwoju.

CZTERY KROKI DO ORGANIZACJI WARSZTATÓW

b
KROK 1 - REJESTRACJA
Uzupełnij dane w formularzu obok i umów się na bezpłatną diagnozę kondycji technologicznej Twojej firmy
KROK 2 - DIAGNOZA
Diagnoza kondycji technologicznej firmy zostanie przeprowadzona przez profesjonalistów proALPHA we współpracy z kadrą zarządzającą twojego przedsiębiorstwa.
KROK 3 - PROGRAM WARSZTATÓW
W oparciu o wyniki diagnozy, przygotowana zostanie oferta spersonalizowanych warsztatów odpowiadających indywidualnym potrzebom Twojej organizacji
KROK 4 - INDYWIDUALNE WARSZTATY
W czasie trwania warsztatów, konsultanci proALPHA podzielą się swoim doświadczeniem branżowym i wiedzą na temat cyfrowej rewolucji w zarządzaniu przedsiębiorstwem, która jest kluczem do sukcesu w XXI wieku.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Warsztaty organizowane są wyłącznie w formie zamkniętej. Organizator zastrzega możliwość przeprowadzenia warsztatów wyłącznie z przedsiębiorstwami, które na etapie DIAGNOZY udzielą informacji umożliwiających wypracowanie ostatecznego kształtu programu warsztatów. Organizator pokrywa koszty związane z realizacją warsztatów.

GAZELO BIZNESU!
zgłoś się do diagnozy poziomu dojrzałości technologicznej

Przeczytaj również