Scroll Top

Szkolenia Online dla użytkowników proALPHA ERP

POZIOM WYKORZYSTANIA SYSTEMU ERP ZALEŻY OD WIEDZY JEGO UŻYTKOWNIKÓW.

WPROWADZENIE

W troska o komfort i bezpieczeństwo użytkowania systemu proALPHA organizujemy Certyfikowane Szkolenia Online z obsługi systemu ERP. Program szkoleń adresujemy do obecnych, nowych i przyszłych użytkowników systemu proALPHA ERP, którzy chcą nabyć lub pogłębić umiejętności posługiwania się system ERP w codziennej pracy.

TRENERZY

Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych konsultantów i szkoleniowców proALPHA Polska, którzy na co dzień wdrażają i użytkują system ERP w obszarach zarządzania magazynem i planowania realizacji produkcji. Praktycy podchodzący z pasją do swojej pracy.

DLA KOGO?

Oferta szkoleń online skierowana jest wyłącznie dla klientów proALPHA Polska. Szkolenia te są skierowane zarówno dla użytkowników jak i administratorów systemu proALPHA ERP. Ich specyfika dostosowana jest do konkretnych potrzeb klienta i zmienia się w zależności od zaawansowania  uczestników szkolenia i długości użytkowania systemu.

SZKOLENIE ONLINE

Szkolenie oparte o transmisję online są równie skuteczne jak szkolenie w Twojej siedzibie, platforma technologiczna do spotkań umożliwia nie tylko połączenie głosowe, ale także projekcję ekranu naszego komputera poprzez opcję konferencji video. Uczestnicy szkolenia śledzą każdą czynność wykonywaną przez trenera bezpośrednio w systemie oraz przedstawiają wyniki ćwiczeń, stąd udaje się zachować warsztatowy charakter spotkań.

PROGRAM I HARMONOGRAM

Szkolenie online szyte na miarę. Oznacza to, że czas, miejsce, harmonogram i program dopasowane są ściśle do Twoich  potrzeb i oczekiwań. Trener prowadzący zajęcia poświęca 100% czasu, który możemy wykorzystać na zgłębienie tylko tych zagadnień, które dotyczą konkretnych uczestników.

KOSZTY UDZIAŁU

Wycena organizacji szkoleń opracowywane na jest na podstawie ilości uczestników, zakresu potrzeb i ustalonego harmonogramu. Do każdego zapotrzebowania podchodzimy indywidualnie. Wypełnij formularz, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie wycenę.

CZTERY KROKI DO ORGANIZACJI SZKOLEŃ W TRYBIE ONLINE

b
KROK 1 - ZGŁOSZENIE
Uzupełnij dane w formularzu obok i określ swoje potrzeby szkoleniowe
KROK 2 - OFERTA SZKOLENIOWA
Zaproponujemy indywidualny program szkolenia. Wspólnie wypracujemy harmonogram tak, aby był odpowiedzią na Wasze potrzeby. Ustalimy koszty i model rozliczeń.
KROK 3 - REALIZACJA SZKOLENIA
Zadbamy o sprawny przebieg szkoleń i obsługę techniczną spotkań. Szkolenie będzie miało charakter warsztatowy dostosowany do konkretnych uczestników.
KROK 4 - CERTYFIKAT I MATERIAŁY
Uczestnicy otrzymają certyfiakt ukończenia szkolenia oraz dostęp do materiałów i ćwiczeń w wersji elektronicznej.
Szkolnie wybór i wdrożenie systemu ERP

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

POZNAJ PRZYKŁADOWE PROGRAMY SZKOLEŃ STACJONARNYCH DLA UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMU PROALPHA ERP
Obsługa systemu proALPHA ERP
Szkolenie na poziomie podstawowym
ii
Sprzedaż i zakupy obsługa modułów
Szkolenie na poziomie podstawowym
Gospodarka Materiałowa obsługa modułów
Szkolenie na poziomie podstawowym

Przeczytaj również