Scroll Top

Webinarium: Jak usprawnić zarządzanie dokumentacją i informacją w procesie projektowania wyrobów?

Dotarcie do właściwego dokumentu technicznego wyrobu trwa zbyt długo?

WPROWADZENIE

Wybór optymalnego rozwiązania pozwalającego na szybkie wprowadzenie produktu cieszącego się popytem na rynku: przed takim wyzwaniem stoi wiele firm produkcyjnych. Pierwszy krok do realizacji powyższego założenia zwykle dokonuje się  w dziale konstrukcyjnym. Dlatego tak ważne jest dbanie o płynną wymianę danych, informacji i dokumentów pomiędzy nim, a innymi działami przedsiębiorstwa.

Na webinarium przedstawimy funkcje i moduły systemu proALPHA ERP, które ułatwiają i automatyzują codzienne czynności wykonywane przez działy projektowania i konstrukcji. Omówimy praktyczne zastosowanie zintegrowanego systemu projektowania wyrobów w zakresie nadzoru nad przepływem zadań i zarządzaniem dokumentacją projektową oraz wykonawczą. Wyjaśnimy również, w jaki sposób system ERP usprawnia obsługę zmian technicznych, technologicznych i inżynierskich w dokumentacji technicznej wyrobu.

Zarejestruj się na webinarium i sprawdź jakie usprawnienia możesz wdrożyć w swoim procesie konstruowania i projektowania nowych wyrobów do produkcji.

POKAŻEMY CI

99

Jak wykorzystać nowoczesny system ERP do automatyzacji i uproszczenia codziennych czynności wykonywanych przez dział konstrukcji?

99

Jak przechowywać dokumentację projektową i wszystkie powiązane pliki w jednym, spójnym repozytorium i w podejściu projektowym.

99

Jak efektywna i intuicyjna jest integracja pomiędzy systemem ERP proALPHA a systemami CAD?

99

W jaki sposób wersjonować dokumentację techniczną wyrobu i zarządzać zmianą techniczną, technologiczną i inżynierską?

99

Jak zagwarantować płynność przepływu informacji wpływającą na harmonijne współistnienie działów i zespołu projektowego?

99

Jak obniżyć koszty utrzymania aplikacji informatycznych, dzięki eliminacji systemu PDM i konieczności opracowywania odpowiedniego interfejsu?

… i wiele więcej!

TO WYDARZENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO – MOŻESZ OTRZYMAĆ NAGRANIE!

AGENDA

ZZ

Wprowadzenie i przedstawienie modułowej architektury systemu ERP.

ZZ

Jaka jest rola narzędzi obiegu pracy i dokumentów w kontekście zarządzania projektami i dokumentami w dziale konstrukcji?

ZZ

Podejście projektowe do projektowania – dokumentacja i pliki w jednym miejscu.

ZZ

Sposoby alokacji zasobów ludzkich i firmowych do projektów projektowania wyrobów.

ZZ

Praca z plikami CAD bezpośrednio w systemie ERP proALPHA.

ZZ

Wersjonowanie wyrobów czyli proALPHA ERP jako narzędzie klasy PDM.

CHCESZ OTRZYMAĆ NAGRANIE?

kk
WYPEŁNIJ FORMULARZ
ODBIERZ EMAIL
ww
PRZEŚLIJ NAM OPINIĘ
""
""
""
""

FORMULARZ

DLA KOGO?

Webinarium kierowane jest do przedsiębiorstw, które prowadzą prace projektowe nad wyrobami, a w szczególności do przedsiębiorstw w których w procesach projektowania wyrobów oraz technicznego przygotowania produkcji występuje konieczność współdziałania zespołów projektowych. Poruszana na spotkaniu tematyka szczególności powinno zainteresować kadrę zarządzającą oraz menedżerów odpowiedzialnych za dział konstrukcji, zarządzanie produktem, informatykę, produkcję, logistykę i inne kluczowe obszary przedsiębiorstwa produkcyjnego.

Założeniem webinarium jest przedstawienie faktycznych wyzwań biznesowych, z którymi spotykają się menedżerowie i omówienie konkretnych rozwiązań mających na celu zwiększanie efektywności firm w oparciu o aplikacje wspomagające zarządzanie.

Udział w webinarium może wziąć każdy, kto jest zainteresowany usprawnieniami w zakresie obsługi procesu projektowania wyrobu i przygotowania produkcji. Liczba uczestników jest ograniczona – zastrzegamy sobie możliwość odmowy udziału w przypadku przekroczenia ilość zgłoszeń.

Partnerstwo medialne:

ERP dla produkcji - webinarium
STALEO_logo kompakt_pl
zrobotyzowany_logo_pion
AOL_logo

Newsletter

Raz w miesięcu wysyłamy Newsletter. Informujemy w nim o najnowszych wpisach, organizowanych webinariach i szkoleniach. Jeśli chcesz być na bieżąco, podaj nam swój adres email. W dowolnym momencie możesz anulować subskrybcję.

MASZ PYTANIA?

+48 68 50 66 500

Przeczytaj również