Scroll Top

„Nowe zlecenie – nowy projekt w firmie”, czyli jak system proALPHA wspiera produkcję jednostkową maszyn i linii produkcyjnych

Zastanawiasz się, jak podnieś efektywność produkcji maszyn przemysłowych i specjalnego użytku?

WPROWADZENIE

Sukces każdej firmy produkcyjnej w dużej mierze zależy od elastyczności i otwartości na innowacje. Nie inaczej jest w przypadku producentów maszyn przemysłowych czy maszyn specjalnego przeznaczenia. Na szczęście z pomocą przychodzą zaawansowane systemy ERP dla produkcji, takie jak proALPHA, które gwarantują przejrzystość procesów, wydajną produkcję jednostkową, a także możliwość stałego rozwoju technologicznego.

Biorąc udział w webinarium, dowiesz się, co wpływa na dobrą organizację pracy oraz efektywną wymianę informacji pomiędzy kluczowymi działami w Twoim przedsiębiorstwie. Pokażemy Ci, jak codzienna praca w dziale projektowania, zakupów, planowania i produkcji może być usprawniona dzięki odpowiedniemu zarządzaniu całym cyklem produkcyjnym. Uczestnicy spotkania poznają możliwości, jakie oferuje DMS w zakresie zarządzania dokumentacją, przedstawimy korzyści, które Twojej firmie może przynieść korzystanie z Workflow, a także poruszymy zagadnienia związane z integracją środowiska CAD czy wielozasobowym planowaniem w APS.

Każdy uczestnik webinarium otrzyma solidną dawkę wiedzy gotową do wdrożenia w codziennej pracy, dzięki której zaoszczędzony zostanie czas, budżet firmowy nie będzie narażony na niedoszacowania, a planowe dostawy gotowych maszyn na czas, pozytywnie wpłyną na Wasze relacje z kontrahentami.

POKAŻEMY CI

99

W jaki sposób zintegrowany Workflow wpływa na dobrą organizację pracy?

99

Dlaczego warto usprawnić obieg dokumentów w firmie?

99

Zaprezentujemy rozwiązania, które ułatwiają tworzenie struktur dla nowych zleceń oraz wspierają proces harmonogramowania oraz szczegółowego planowania projektów na każdym etapie ich realizacji.

99

Poruszymy temat wielozasobowego planowania w APS, sposobów bilansowania zapotrzebowania materiałowego czy różnych metod rejestracji poszczególnych zleceń.

99

Pokażemy Ci, jakie korzyści przynosi wdrożenie modułu CA-Link w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją maszyn specjalnego przeznaczenia, przemysłowych, jak i całych linii produkcyjnych.

99

Wskażemy rozwiązania, które pozwalają lepiej zarządzać całym procesem planowania produkcji – począwszy od przyjęcia nowego zlecenia, poprzez jego przygotowanie, dostarczenie gotowego produktu, aż po kompleksową obsługę posprzedażową.

… i wiele więcej!

UDZIAŁ W WEBINARIUM JEST BEZPŁATNY!

AGENDA

ZZ

Prezentacja grupy proALPHA oraz oferowanych rozwiązań ERP dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

ZZ

Omówienie automatyzacji kluczowych procesów biznesowych – od sprzedaży i trasowania po produkcję i montaż maszyn przemysłowych, jak i specjalnego przeznaczenia dzięki wykorzystaniu Workflow.

ZZ

Zaprezentowanie zasad realizacji nowym projektów – od przyjęcia zlecenia, poprzez planowanie zasobów, harmonogramowanie, aż po kalkulację wstępną i końcową całego projektu.

ZZ

Prezentacja praktycznych możliwości modułu DMS – dzięki któremu wszystkie niezbędne dokumenty, w tym rysunki, dokumenty zamówienia, faktury czy notatki mogą być dostępne w jednym miejscu i to dla całego zespołu.

ZZ

Przedstawienie metod usprawniających cykl produkcyjny z wykorzystaniem modułu CA-Link.

ZZ

Prezentacja funkcjonalności wielozasobowego planowania w APS z uwzględnieniem bilansowania zapotrzebowania materiałowego oraz różnych metod rejestracji przebiegu zlecenia.

ZZ

Omówienie kwestii związanych z zarządzaniem procesem zmiany w odniesieniu do BOM konstrukcyjnego oraz BOM zlecenia.

ZZ

Przedstawienie możliwych scenariuszy obsługi posprzedażowej klienta – począwszy od przyjęcia zleceń serwisowych, aż po obsługę umów dotyczących konserwacji.

Kiedy i gdzie?

Ustalimy z Tobą
}}
Zarezerwuj 1 godzinę
ONLINE

W pierwszym kroku wypełnij formularz rejestracyjny, aby zgłosić chęć udziału w webinarium.

Odbierz wiadomość e-mail z linkiem do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się webinarium.

Dodaj termin spotkania do swojego kalendarza.

Podłącz się do spotkania online i korzystaj z wiedzy prelegenta. Udział jest bezpłatny.

Na Twój adres e-mail, otrzymasz dostęp do nagrania webinarium. 

FORMULARZ

DLA KOGO?

Webinarium dedykowane jest przede wszystkim dla przedstawicieli firm zajmujących się produkcją maszyn specjalnych, przemysłowych oraz linii produkcyjnych. Zapewniamy porządną dawkę merytorycznej wiedzy każdemu, kto na co dzień pracuje w dziale zakupów, planowania, projektowania czy produkcji. Poruszone podczas spotkania tematy z całą pewnością pozwolą na wprowadzenie w Waszych firmach szeregu czaso- i kosztochłonnych usprawnień, a także zaowocują nawiązaniem lepszych relacji z klientami.

Zawsze staramy się, aby podczas webinarium przekazać jego uczestnikom maksymalnie dużo cennych informacji. Z tego względu ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli wiec jesteś zainteresowany wprowadzeniem nowoczesnych usprawnień do procesu produkcji maszyn przemysłowych, specjalnego przeznaczenia czy też linii produkcyjnych, zachęcamy do szybkiej rejestracji.

Partnerstwo medialne:

ERP dla produkcji - webinarium
STALEO_logo kompakt_pl
zrobotyzowany_logo_pion
AOL_logo

Newsletter

Raz w miesięcu wysyłamy Newsletter. Informujemy w nim o najnowszych wpisach, organizowanych webinariach i szkoleniach. Jeśli chcesz być na bieżąco, podaj nam swój adres email. W dowolnym momencie możesz anulować subskrybcję.

MASZ PYTANIA?

+48 68 50 66 500

Przeczytaj również