Scroll Top

Webinarium: Planowanie produkcji w branży Automotive

Jak usprawnić proces produkcji w sektorze przemysłu motoryzacyjnego?

WPROWADZENIE

Z raportu opracowanego przez firmę doradczą KPMG i Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego wynika, że 83% producentów i 74% dystrybutorów branży automotive w Polsce spodziewa się pogorszenia sytuacji rynkowej w 2020 roku. Na takie przewidywania wpływ ma szereg czynników ‒ w tym spowolnienie gospodarcze, wprowadzane nowe regulacje prawne czy rosnące koszty pracy. Z tego względu każde przedsiębiorstwo, które działa w sektorze przemysłu motoryzacyjnego, powinno odpowiednio wcześnie wprowadzić usprawnienia w procesach produkcyjnych. Działania te przełożą się docelowo na zwiększenie efektywności prowadzonych prac, wyeliminują przestoje w produkcji i zapewnią płynność prac przy zachowaniu kosztów na racjonalnym i zbilansowanym poziomie.

Podczas webinaru omówimy szerzej kwestie planowania produkcji na każdym jej etapie – począwszy od obsługi przyjętego zlecenia, poprzez bilansowanie zapotrzebowania materiałowego, kontrolę jakości dostaw, aż po planowanie i realizację produkcji.

Uczestnicy seminarium online poznają możliwości poszczególnych modułów systemu ERP proALPHA, w tym Workflow, DMS, WMS czy APS, w kontekście planowania produkcji w szeroko pojętym przemyśle motoryzacyjnym. Analizie poddamy zarówno kwestie zarządzania zmianą, obiegu dokumentów czy wielozasobowego planowania produkcji.

POKAŻEMY CI

99

W jaki sposób zintegrowany Workflow wpływa na lepszą organizację pracy w branży Automotive Suppliers.

99

Jak usprawnić obieg dokumentów w firmie z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi?

99

Poruszymy temat organizacji pracy, podnoszenia jej efektywności i poprawy płynności przepływu informacji.

99

Wskażemy rozwiązania, które pozwalają lepiej zarządzać całym procesem obiegu dokumentów wewnętrznych, jak i tych generowanych dla partnerów zewnętrznych.

99

Omówimy różne metody budowania planu sprzedaży możliwe do zastosowania przez dostawców branży Automotive.

99

Wskażemy, jak w prosty sposób można przeprowadzać kontrolę jakości dostaw, śledzić poszczególne partie materiałowe czy dokonywać oceny dostawców.

99

Poruszymy również temat wielozasobowego planowania produkcji w APS z uwzględnieniem alternatywnych planów produkcji oraz porównania kalkulacji wstępnej z końcową.

… i wiele więcej!

UDZIAŁ W WEBINARIUM JEST BEZPŁATNY!

AGENDA

ZZ

Prezentacja grupy proALPHA oraz oferowanych rozwiązań ERP dedykowanych dla przemysłu motoryzacyjnego.

ZZ

Przedstawienie funkcjonalności proALPHA Workflow oraz DMS (Document Management System).

ZZ

Omówienie możliwych do wdrożenia rozwiązań dedykowanych dla Automotive Suppliers ukierunkowanych na wsparcie procesu projektowania z uwzględnieniem definicji zasobów produkcyjnych i budowania marszrut.

ZZ

Zaprezentowanie nowoczesnych usprawnień w zakresie zarządzania rysunkami i integracji ze środowiskiem CAD.

ZZ

Omówienie procesu planowania i obsługi zleceń sprzedaży w branży Automotive.

ZZ

Przedstawienie korzyści płynących z automatyzacji działań w obszarze zakupów i magazynowania.

ZZ

Prezentacja modułu wielozasobowego planowania ASP w kontekście planowania i realizacji produkcji.

ZZ

Przedstawienie korzyści płynących z wdrożenia poszczególnych modułów systemu ERP proALPHA w branży motoryzacyjnej w odniesieniu do poszczególnych etapów procesu produkcyjnego.

Kiedy i gdzie?

Ustalimy z Tobą
}}
Zarezerwuj 1 godzinę
ONLINE

W pierwszym kroku wypełnij formularz rejestracyjny, aby zgłosić chęć udziału w webinarium.

Odbierz wiadomość e-mail z linkiem do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się webinarium.

Dodaj termin spotkania do swojego kalendarza.

Podłącz się do spotkania online i korzystaj z wiedzy prelegenta. Udział jest bezpłatny.

Na Twój adres e-mail, otrzymasz dostęp do nagrania webinarium. 

FORMULARZ

DLA KOGO?

Webinarium kierujemy przede wszystkim do przedstawicieli firm z branży Automotive Suppliers. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną dedykowane dla przemysłu motoryzacyjnego rozwiązania, które przyczyniają się do szeregu usprawnień w procesach produkcyjnych. Pracować będziemy na realnych przykładach i konkretnych modułach systemu ERP proALPHA, które na co dzień znajdują zastosowanie u dostawców branży automotive czy innych firm z sektora przemysłu motoryzacyjnego.

Podczas webinariów zawsze staramy się przekazywać uczestnikom maksimum informacji w jak najbardziej przystępnej formie. Z tego względu ilość miejsc na każde wydarzenie jest limitowana. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej na temat usprawnień procesów produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym z wykorzystaniem nowoczesnych systemów ERP, to już dziś dokonaj rejestracji. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

PSystem ERP dla producentów wyrobów sztucznych

Partnerstwo medialne:

ERP dla produkcji - webinarium
STALEO_logo kompakt_pl
zrobotyzowany_logo_pion
AOL_logo

Newsletter

Raz w miesięcu wysyłamy Newsletter. Informujemy w nim o najnowszych wpisach, organizowanych webinariach i szkoleniach. Jeśli chcesz być na bieżąco, podaj nam swój adres email. W dowolnym momencie możesz anulować subskrybcję.

MASZ PYTANIA?

+48 68 50 66 500

Przeczytaj również