Scroll Top

Kompletne rozwiązanie ERP dla sektora średnich przedsiębiorstw

Obecnie nie do pomyślenia jest aby nawet mała firma radziła sobie dobrze i była konkurencyjna na rynku bez wdrożonego rozwiązania informatycznego do zarządzania przedsiębiorstwem. Można wręcz powiedzieć, że na naszych oczach odbywa się prawdziwy wyścig zbrojeń, gdzie biznesy starają się uzyskać przewagę nad swoimi rywalami, za pomocą najnowocześniejszych technologii. Nikomu już nie imponuje oprogramowanie, które pozwala na szybkie wystawienie faktury, łatwe księgowanie i bezbłędne utrzymywanie stanów magazynowych. Przedsiębiorca poszukuje czegoś więcej.

Teraz wszystkie sfery działania firmy w jednym systemie

Odpowiedzią producentów z branży IT stało się kompleksowe i dedykowane oprogramowanie ERP (Enterprise Resource Management), które łączy w jeden organizm wszystkie aspekty prowadzenia firmy, z dużym naciskiem na analizę i przetwarzanie wszystkich zebranych w bazach danych informacji. Teraz nie tylko usprawnisz i spersonalizujesz procesy biznesowe odzwierciedlone w systemie ale i otrzymasz gotowy zestaw prognoz i raportów, które ułatwią Ci podejmowanie ze spokojem decyzji, oparte na aktualnych danych i faktach.

proALPHA - modułowe rozwiązania ERP

Kompleksowość oferty proALPHA opiera się o fakt, że za pomocą jego nowoczesnej architektury i bogatego wachlarza modułów może on zostać wdrożony w każdej firmie, od średniej wielkości przedsiębiorstwa o zasięgu lokalnym, po międzynarodowe grupy kapitałowe i holdingi. W skład rozwiązania wchodzą moduły związane z:

 • Finansami, środkami trwałymi i zasobami ludzkimi
 • Zakupami i gospodarką materiałową i magazynową,
 • Zarządzaniem relacjami z klientem(CRM), sprzedażą i marketingiem,
 • Obiegiem dokumentów i zarządzaniem przepływami procesów,
 • Zarządzaniem projektami i budżetami,
 • Produkcją seryjną i jednostkową,
 • Obsługą zleceń serwisowych i reklamacyjnych,
 • Integracją z CAD w zakresie projektowania produktu,
 • Konfiguratorem produktu wielowariantowych,
 • Zwaanswowanym planowaniem produkcji  (APS),
 • Analizowaniem danych i prognozowaniem wyników.
System ERP dla średnich przedsiębiorstw produkcyjnych MSP w Polsce

proALPHA to wiedza zatrudnionych w firmie ekspertów zbierana przez ponad 20 lat w przeszło 1800 projektach wdrożeniowych. Wszystkie funkcjonalności i rozwiązania oferowane w standardzie systemu przeszły swój chrzest bojowy w małcyh i średnich firmach z Twojej branży. Zaufaj specjalistom i wybierz sprawdzone rozwiązanie dla Twojego biznesu – system proALPHA ERP.

ERP dla średniej wielkości przedsiębiorstwa

Doświadczeni managerowie inwestują w rozwiązania dające perspektywy na przyszłość, niezależnie od koniunktury. Rynek systemów IT szybko przystosował się do tego wymagania tworząc oprogramowanie, które jest modułowe i skalowalne.

Idealnym przykładem takiego podejścia do tworzenia systemu informatycznego jest proALPHA, który bazuje na architekturze zorientowanej na usługi (SOA), co pozwala na definiowanie spersonalizowanych procesów biznesowych, ocierających się o wszystkie działy firmy i wszystkie dostępne moduły. System ten jest jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań również poprzez łatwość integracji z innymi narzędziami informatycznymi wykorzystywanymi przez przedsiębiorstwo za pomocą Integration Workbench (INWB)

Wybór ERP jest decyzją o dużym znaczeniu biznesowym, dlatego powinien być poprzedzony gruntowną analizą, która wskaże wysokość kosztów wdrożenia oraz przewidywane zyski. Ponadto przedsiębiorcy muszą być świadomi co do roli, jaką spełniają systemy ERP w usprawnieniu pracy organizacji, a także jak będzie przebiegał proces wdrożenia systemu. Tylko wtedy zyska się gwarancję, że wdrożenie ERP nie sparaliżuje bieżącej pracy firmy.

JAK REALIZUJEMY PROJEKT WDROŻENIA ERP OBRAZUJE MATERIAŁ FILMOWY:

Przeczytaj również:

Jak możemy Ci pomóc?

Wybierasz system ERP i nie wiesz, które funkcjonalności odpowiadają potrzebom Twojej produkcji? Chętnie omówimy z Tobą możliwości, korzyści i wątpliwości, które masz. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami, spostrzeżeniami i wrażeniami. Napisz do nas!