Scroll Top

Rejestracja czasu pracy w systemie ERP

Wydajne narzędzie do rejestracji czasu pracy i obecności jest mocnym atutem nowoczesnego systemu klasy ERP. Dzięki niemu zawsze posiadasz aktualne dane na temat rozkładu pracy swoich pracowników, oraz dokumentujesz czas wykonywania pracy zgodnie ze wszystkimi regulacjami prawa pracy. Osoby zatrudnione w Twojej firmie mogą samemu sprawdzić ile dni urlopu im przysługuje, ile czasu i gdzie do tej pory pracowali, oraz wygenerować wniosek urlopowy do akceptacji przez swojego przełożonego.

Dzięki przejrzystości i dostępności danych zyskują zarówno pracownicy jak ich przełożeni. Moduł rejestracji i rozliczania czasu pracy jest głęboko zintegrowany z całym rozwiązaniem proALPHA. Sprawia to, że do jego funkcjonowania nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie. Pełna synergia między modułami systemu sprawia, że dane o obecnościach są natychmiastowo przekazywane do działu kadr. Dane mogą być analizowane ad hoc za pomocą modułu raportującego.

Portal dla pracowników ułatwia komunikację wewnątrz firmy

Rejestracja czasu pracy w systemie ERP proALPHA  loguje czas uruchomienia i wyłączenia stacji roboczej jako czas rozpoczęcia i zakończenia pracy, w związku z czym nie potrzebne są już żadne dodatkowe urządzenia. Aplikacja działa bez problemu na każdym komputerze z systemem Windows i posiada obsługę dla ekranów dotykowych.

Pracownicy mogą korzystać z portalu EES (Employee Self Service) aby samemu sprawdzać swoje karty pracy, oraz przyszły grafik. Z dużą łatwością mogą również stworzyć nowy wniosek urlopowy i przesłać go do przełożonego, sprawdzić status wcześniej wysłanych, oraz  dowiedzieć się ile dni urlopu przysługuje im w danym momencie.

Dopasuj system rejestracji czasu pracy do swoich potrzeb

Budowa aplikacji pozwala na dopasowanie jej do wymagań każdego przedsiębiorstwa. Począwszy od dobrze przemyślanego systemu uprawnień i zabezpieczeń, po konfigurator, który pozwala wprowadzać reguły biznesowe i rozwiązania, które funkcjonują w Twojej organizacji. Do Twojej dyspozycji jest również kreator procesów biznesowych powiązanych z czasem pracy, grafikami i urlopami. Możesz samemu skonstruować workflow (obieg dokumentu) dla wniosku urlopowego czy delegacji. Zdefiniuj centra powstawania kosztów, oraz wygeneruj grafiki w postaci czytelnych kalendarzy.

predictive maintenance po polsku - predykcyjne utrzymanie ruchu

Dane zgromadzone w systemie mogą być analizowane za pomocą predefiniowanych lub stworzonych przez użytkownika raportów. Stanowią one również część bazy danych o pracownikach w ramach modułu zarządzania dokumentacją proALPHA DMS. Wszystkie informacje i dokumenty z modułu rejestracji czasu pracy znajdą się w elektronicznej teczce pracowniczej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego i kompleksowego rozwiązania ERP, które bez kompromisu wspiera każdy proces w twojej organizacji wybierz proALPHA ERP, wraz z modułem rejestracji czasu pracy. Korzystaj z lat doświadczeń konsultantów i klientów proALPHA.

Przeczytaj również:

Jak możemy Ci pomóc?

Wybierasz system ERP i nie wiesz, które funkcjonalności odpowiadają potrzebom produkcji? Chcesz się upewnieć jakie mamy doświadczenia w integracji ERP z Twoim CAD?  Chętnie omówimy z Tobą możliwości, korzyści i wątpliwości, które masz. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami, spostrzeżeniami i wrażeniami. Napisz do nas!