Scroll Top

System ERP dla przemysłu tworzyw sztucznych – nagranie

Zastanawiasz się, jak zautomatyzować procesy biznesowe w przemyśle tworzyw sztucznych?

WPROWADZENIE

Przemysł tworzyw sztucznych dynamicznie rozwija się w Polsce. Taka sytuacja sprawia, że do gry dołączają co raz to nowsi gracze, a zaprawione w bojach konkurencyjne firmy posiadają jeszcze większy kapitał na inwestycje, dzięki którym odkroją jeszcze większą część tortu zwanego udziałem w rynku. Jeżeli nie chcesz, aby Twoja organizacja została na tyłach tego wyścigu, musisz szybko reagować i również zacząć inwestować w środki i narzędzia, które umożliwią Ci zyskanie przewagi i przesunięcie szali na swoją stronę. Doskonałym sposobem na zwiększenie konkurencyjności Twojego zakładu jest wdrożenie nowoczesnego oprogramowania do zarządzania procesami w firmie produkcyjnej – proALPHA ERP.

To nowoczesne rozwiązanie informatyczne pozwoli Ci zoptymalizować wewnętrzne procesy biznesowe, czego wynikiem jest usprawnienie produkcji, oraz zwiększenie jakości obsługi klienta. W związku z tym, zapraszamy Cię na organizowane przez nas webinarium, skierowane do przedstawicieli branży tworzyw sztucznych. Podczas merytorycznej prezentacji poznasz tajniki działania systemu dedykowanego w zakresie wsparcia przemysłu tworzyw sztucznych. Dowiesz się jak organizować dane o artykułach i zasobach produkcyjnych, w jaki sposób lepiej obsługiwać i planować sprzedaż, oraz jak planować i realizować plan produkcyjny za pomocą proALPHA ERP.

POKAŻEMY CI

99

Jak zbudowany jest system proALPHA ERP?

99

Dlaczego warto zarządzać dokumentacją w oparciu o moduł DMS?

99

Czym według nas jest optymalna organizacja danych o artykułach i zasobach?

99

Jakie jest nasze podejście do kalkulacji kosztów postulowanych i rzeczywistych?

99

Dlaczego dzięki proALPHA planowanie sprzedaży i obsługa zleceń może być przyjemna i prosta?

99

Tajniki modułu planowania i realizacji produkcji – od wielozasobowego planowania produkcji, po rejestrację jej przebiegu i symulowanie alternatywnych scenariuszy

… i wiele więcej!

TO WYDARZENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO – OBEJRZYJ NAGRANIE!

Przeczytaj również