Scroll Top

Webinarium: Analityka danych z systemu ERP

Jak analizować dane w proALPHA, aby podnieść efektywność pracy?

WPROWADZENIE

Jim Bergeson powiedział kiedyś, że „dane będą mówić, jeśli zechcesz ich wysłuchać”. Trudno się z nim nie zgodzić, szczególnie dziś – w dobie niemal powszechnego dostępu do informacji. Odpowiednie „wsłuchiwanie się” w dane, które Twoja firma codziennie agreguje, dostarcza cennych informacji biznesowych dla całej organizacji, jest kluczem do poprawy wyników finansowych oraz pozwala być o krok przed konkurencją.

Podczas webinaru zaprezentowane zostanie narzędzie QlikView, które jest podstawowym elementem platformy proALPHA BI. Każdy uczestnik spotkania pozna możliwości modelowania danych i wyciągania z nich cennych informacji biznesowych – i to w odniesieniu do poszczególnych działów w firmie. Zaprezentowana zostaną kokpity managerskie z obszaru CRM, sprzedaży, zakupów, gospodarki magazynowej, produkcji, finansów i kontrolingu oraz serwisu.

Prowadzący webinarium wskażą uczestnikom spotkania szereg korzyści, jakie ich firma może zyskać dzięki poprawnej analizie danych. Zastanowimy się także wspólnie, dlaczego każda firma potrzebuje spójnego źródła informacji i jak przekłada się to na rentowność prowadzonych działań.

Wdrożenie systemu ERP w branży obróbki metali

POKAŻEMY CI

99

W jaki sposób zbudowane są kokpity menadżerskie w BI?

99

Dowiesz się, dlaczego warto analizować wszystkie agregowane wewnątrz firmy dane?

99

Przedstawimy interfejs systemu oraz podstawowe zasady filtrowania danych.

99

Zaprezentujemy przykładowe kokpity danych – w tym z obszaru zarządzania bazą danych klientów, rozrachunków, magazynowania, zarządzania łańcuchem dostaw czy obsługą zgłoszeń serwisowych.

99

Omówimy zalety analizy danych w czasie rzeczywistym.

99

Wskażemy, jak w prosty sposób można tworzyć korelacje pomiędzy zagregowanymi danymi i uzyskiwać dzięki nim lepszy wgląd w sytuację całej organizacji.

99

Poruszymy temat modelowania danych, przedstawiania ich w formie czytelnych wykresów i raportów dostępnych dla wszystkich uprawnionych do tego osób niezależnie od czasu i miejsca pracy.

99

Pokażemy Ci, jakie korzyści przynosi analiza danych z wykorzystaniem kokpitu zarządczego zbudowanego przy pomocy QlikView w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

99

Wskażemy rozwiązania, które usprawniają i automatyzują analizę danych zgodnie z potrzebami i preferencjami Twojej firmy.

99

Wskażemy, jak w prosty sposób można tworzyć korelacje pomiędzy zagregowanymi danymi i uzyskiwać dzięki nim lepszy wgląd w sytuację całej organizacji.

… i wiele więcej!

UDZIAŁ W WEBINARIUM JEST BEZPŁATNY!

AGENDA

ZZ

Prezentacja grupy proALPHA oraz oferowanych rozwiązań dedykowanych do pogłębionej analizy danych z wykorzystaniem systemów bazujących na narzędziach klasy Business Intelligence.

ZZ

Omówienie narzędzia QlikView jako kluczowego elementu platformy proALPHA BI wraz z prezentacją kokpitów menadżerskich, przedstawieniem interfejsu użytkownika oraz zasad filtrowania danych.

ZZ

Prezentacja przykładowych kokpitów dotyczących poszczególnych obszarów funkcjonowania firmy.

ZZ

Zaprezentowanie możliwości wdrożenia dedykowanych rozwiązań usprawniających analizę danych w przedsiębiorstwach w oparciu o analizę ich potrzeb oraz profil działalności.

ZZ

Przedstawienie korzyści płynących z korzystania z kokpitów menedżerskich i wykonywania rozszerzonych analiz biznesowych.

ZZ

Prezentacja kokpitów dedykowanych pracownikom różnych działów wraz z omówieniem możliwości ich indywidualnego dostosowania i modelowania danych w odniesieniu do codziennych obowiązków.

ZZ

Omówienie możliwości wykorzystania danych – w postaci tabel, raportów, wykresów czy plików xls i udostępniania ich w chmurze dla pozostałych członków zespołu.

Kiedy i gdzie?

Ustalimy z Tobą
}}
Zarezerwuj 1 godzinę
ONLINE

W pierwszym kroku wypełnij formularz rejestracyjny, aby zgłosić chęć udziału w webinarium.

Odbierz wiadomość e-mail z linkiem do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się webinarium.

Dodaj termin spotkania do swojego kalendarza.

Podłącz się do spotkania online i korzystaj z wiedzy prelegenta. Udział jest bezpłatny.

Na Twój adres e-mail, otrzymasz dostęp do nagrania webinarium. 

FORMULARZ

DLA KOGO?

Do udziału w webinarium zachęcamy przede wszystkim te osoby, które chcą dowiedzieć się, jak zamieniać dane w cenne informacje biznesowe. Oferowane przez nas rozwiązanie szczególnie zainteresuje dotychczasowych użytkowników systemu proALPHA, a także przedstawicieli firm produkcyjnych, którzy są otwarci na wprowadzanie do swoich przedsiębiorstw innowacyjnych rozwiązań usprawniających analizę danych z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi bazujących na Business Intelligence.

Prosimy pamiętać, że liczba miejsc na seminarium online jest ograniczona. Praca w mniejszych grupach pozwala nam na przekazanie maksimum informacji w jak najbardziej przyjaznej formie. Jeśli więc chcesz poznać bliżej możliwości proALPHA Business Cockpit, to zarezerwuj miejsce na webinarium już dziś!

wdrożenie-systemu-erp-w-przemyśle-elektronicznym

Partnerstwo medialne:

ERP dla produkcji - webinarium
STALEO_logo kompakt_pl
zrobotyzowany_logo_pion
AOL_logo

Newsletter

Raz w miesięcu wysyłamy Newsletter. Informujemy w nim o najnowszych wpisach, organizowanych webinariach i szkoleniach. Jeśli chcesz być na bieżąco, podaj nam swój adres email. W dowolnym momencie możesz anulować subskrybcję.

MASZ PYTANIA?

+48 68 50 66 500

Przeczytaj również